Grintuss

Udrażnia nos i rozrzedza wydzielinę. Chroni i sprzyja regeneracji błony śluzowej.

Fitonasal skoncentrowany spray jest ochronnym preparatem udrażniającym nos do stosowania w przypadku przeziębienia, alergii, a także w razie występowania niedrożności i podrażnienia jam nosowych związanych zarówno ze schorzeniami przewlekłymi, jak i ostrymi. Produkt zawiera  Tannisal-FL, kompleks molekularny składający się z tanin, flawonoidów i halitu.

SKŁAD

TANNISAL-FL: standaryzowany kompleks molekularny, złożony z frakcji taninowej i frakcji flawonoidów (z oczaru wirginijskiego i tymianku), halitu (sól wydobywana ze złóż kopalin, nieprzetworzona chemicznie). Woda, gliceryna roślinna, naturalny aromat eukaliptusa i naturalny aromat mięty. Produkt nie zawiera konserwantów, emulgatorów ani innych substancji syntetycznych.

DAWKOWANIE

Dla dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia: rozpylić produkt dwukrotnie do każdej jamy nosowej, wydmuchać nos i powtórzyć aplikację.

Dla dzieci od 6. do 12. roku życia: rozpylić produkt po jednym razie do każdej jamy nosowej, wydmuchać nos i powtórzyć aplikację. Po każdym użyciu wyczyścić atomizer za pomocą czystej, wilgotnej szmatki i dokładnie wysuszyć.

Zaleca się stosowanie Fitonasal   skoncentrowany spray kilkakrotnie w ciągu dnia, również w krótkich odstępach czasu oraz powtórzenie aplikacji przed snem.

OSTRZEŻENIA

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. Stosować wyłącznie do nosa. Unikać kontaktu z oczami, w razie kontaktu przemyć oczy wodą. W przypadku nieustąpienia objawów należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, chronić od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci. Okres ważności dotyczy produktu w nienaruszonym stanie i właściwie przechowywanego. Okres ważności podany na opakowaniu nie zmienia się również po pierwszym rozpyleniu produktu.

AbocaTo jest wyròb medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Aboca Grintuss